דף הבית|מתכונים|הכל למטבח|כלים חד פעמיים|לחגים ואירועים|ציוד לקונדיטוריה|תבניות סיליקון|צור קשר

הכל למטבח
כלים חד פעמיים
לחגים ואירועים
ציוד לקונדיטוריה
מבצעים
תלושי שי

הכנת שוקולד בשלל צורות וטעמים

 

הכנת שוקולד בשלל צורות וטעמים

חובבי שוקולדים וכל הנגזר מהם? כתבה זו היא במיוחד עבורכם.

כמעט ולא קיימים אנשים שלא אוהבים שוקולד. רובנו הגדול אוכל שוקולד על בסיס יומי. השוקולד מגיע בצורות שונות, טעמים שונים, סוגים שונים ומותאם לכל אחד ואחת.

איך אפשר להכין שוקולד בצורות שונות?

- הכנת שוקולד בצורות שונות מתבצעת באמצעות סוגים שונים של תבניות: תבניות פולי קרבונט, תבניות סיליקון ותבניות שוקופלקס מקצועיות. חברת נסבאד היא יבואנית של תבניות אלו מאיטליה. קיימות תבניות סיליקון חדשות במבחר מדהים של דוגמאות (למעלה מ-100) מתוצרת פבוני איטליה. התבניות בצורות של חיות גדולות או קטנות, פרחים, לבבות, קאפ קייק ועוד. ישנן תבניות פולי קרבונט מגנטיות אשר מקצרות את זמן ההכנה ומאפשרות לשים את דף הטרנספר (דף העשוי מחמאת קקאו אשר מצויר שמניחים על השוקולד) בין המגנט לשוקולד ושמוציאם את השוקולד הוא מעוטר ומוכן.

- באמצעות דפי טרנספר מעוצבים לקישוט פרלינים.

- ישנן תבניות מיוחדות לפרלינים אשר עשויות מסיליקון בדוגמאות שונות ויפות, כמו: לבבות, תלת מימד, קריסמס ואביב.

- למקצוענים שבינינו, ישנן תבניות שוקופלקס איכותיות ומקצועיות שעשויות גם הן מסיליקון. אלו תבניות מקצועיות בצורות קלאסיות שונות המאפשרות להכין שוקולד גם ככדור שלם.

- לילדים: קיימים מוצרים שונים להכנת שוקולד ולהפעלת ילדים. ישנן תבניות שקופות רב פעמיות עם חמאת קקאו וצבע, תבניות להכנת שוקולד על מקל והדפסים מרהיבים, תבניות ליצירת פרחים צבעוניים משוקולד, תבנית ליצירת פאזל עם ציורים שונים ותבניות ליצירת קישוטים לקינוחים.

את שלל תבניות מרהיבות אלו, ניתן להשיג אצל נסבאד, יבואנים ומשווקים של מוצרים בלעדיים המסייעים בהכנת שוקולד וטמפרור שוקולד.

ממה מורכב השוקולד?

השוקולדים מורכבים מפולי קקאו – ממוצקי הקקאו ומחמאת קקאו. הם עוברים תהליך עיבוד ובישול ומוצעים לאחר מכן לשוק. סוגי השוקולד העיקריים שאנו מכירים כיום הם: שוקולד לבן, חום ומריר. קיימים סוגים נוספים, אך הם לרוב נגזרים משלושת סוגים עיקריים אלו.

רבים גורסים כי שוקולד לבן הוא לאנשים שאוהבים מתוק והרבה ממנו. שוקולד לבן הוא המעובד ביותר מבין סוגי השוקולדים הקיימים. הוא עובר מכיל כמות גדולה יותר של סוכר מהשוקולדים האחרים. צבעו הלבן מבוסס על חמאת הקקאו. הוא איננו מכיל את עיסת הקקאו שצבעה חום.

השוקולד החום הוא שוקולד אשר מורכב גם מעיסת הקקאו וגם מחמאת הקקאו, ולכן צבעו חום. הוא מכיל סוכר גם כן והוא השוקולד הנפוץ ביותר בעולם.

ולחובבי השוקולדים המושבעים, השוקולד המריר. יש האומרים כי כל מי שמעדיף שוקולד מריר על פני כל סוג שוקולד אחר, אוהב באמת שוקולד, מכיוון שזהו טעמו האמיתי של הקקאו ממנו יוצרים את השוקולד. השוקולד המריר מיוצר כמעט ללא סוכר והוא אינו מכיל רכיבי חלב, ועל כן צבעו הכהה יותר מהשאר.

לכל אחד מאיתנו יש חלום לאכול שוקולדים ללא הכרה, אך בכמות מסוימת הם עלול לגרום נזק מפאת כמות הסוכר הרבה בהם.
יש הגורסים גם כי כמות מועטה של שוקולדים ברמה יומיומית עשויה דווקא להפחית במידה משמעותית את הסיכון ללקות בהתקף לב ובשבץ מוחי. מחקרים נוספים שנערכו לאחרונה מצאו כי החומרים המצויים בשוקולדים יכולים להקל על שיעול עיקש.
השוקולדים מהווים כיום חלק נכבד מחיינו. הם נמצאים במאכלים שונים אשר אנו אוכלים במהלך היומיום, במשקאות שונים, בגלידות, בעוגות ובקינוחים רבים נוספים.

מלבד הנאתנו שבאכילת שוקולדים, אנו צורכים שוקולד גם לפני מבחנים חשובים במהלך חיינו. בשוקולדים יש חומרים ממריצים. צריכת כמות קטנה של שוקולדים היא אפקטיבית ויעילה עבורנו בשעת מבחנים, והדעה הרווחת היא שהיא משפיעה על הזיכרון שלנו וערנותנו.

לסיכום, אפשר להכין שוקולד גם בעצמנו באמצעות שלל התבניות של נסבאד, אך זכרו שמומלץ לצרוך שוקולדים בכמות קטנה במהלך היומיום. אין צורך להפסיק את אחת ההנאות הגדולות בחיים שבאכילת שוקולד, אך חשוב מאוד להקפיד על מינון נכון שלא יגרום נזק.

 

 


מוצרים הכי נמכרים

מוצרים הכי נמכרים

מוצרי החודש

מוצרי החודש

מוצרים הכי נצפים

מוצרים הכי נצפים

קניה מאובטחת     
 

 

דף הבית | פרופיל חברה | מאמרים | החשבון שלי | תקנון מקווה ישראל 3 ת"א  טל:  050-9970200 / 03-5609747
עיצוב בניית אתרים אימג'קום
   ₪ .00 : סל קניות
כלים חד פעמיים   IVF   ציוד לקונדיטוריה   תבניות סיליקון   פרלינים הכנת שוקולד   כלים חד פעמיים מתכלים   קינוחים אישיים   עורך דין דיני עבודה   הכנת מאפינס   Fertility   מכונה לייצור טרטלטים