03-5609747
קטגוריה

מאמרים

תבניות סיליקון - לאפות בקלות ולשמור על הבריאות
על היתרונות הרבים של אפיה בעזרת תבניות סיליקון. תבנית שתחזיק לאורך זמן, מתנקה בקלות, מאפשרת הפחתה בכמויות השמן באפיה, חימום אחיד של המאפה ועוד... להמשך הכתבה

כלים חד פעמיים מתכלים - פיקניק ליום העצמאות
הפעם בנסבאד אנחנו מספרים לכם על כלים חד פעמיים מתכלים, ממה הם עשויים ומדוע כדאי לכם להשתמש בהם בפיקניק הקרוב... להמשך הכתבה

עסק לפרלינים משוקולד - כל אחד יכול
כולנו מכורים לשוקולד, אך עם מעט תעוזה והשקעה כספית מינימלית אפשר להפוך את האהבה הזו לכסף בארנק. הגשימו חלום, הקימו עסק ביתי לפרלינים משוקולד ... להמשך הכתבה

ציוד לאפייה, להכנת שוקולד ותבניות סיליקון
אוהבים לאפות? אוהבים להכין קינוחים?
אצלנו תמצאו מגוון רחב של תבניות סיליקון בשלל צורות ודגמים, תבניות סיליקון מהטובות בעולם תוצרת פבוני איטליה אשר עברו מכוני תקנים בארץ ובעולם. תבניות לתנור ביתי ותבניות לתנורים רחבים, חותכני עוגיות בודדים וחותכני עוגיות לתנורים רחבים, תבניות להכנת פרלינים אכותיות תוצרת איטליה מהדגמים החדישים ביותר,
בקיצור כל מה שקשור במתוקים וגם במלוחים והעיקר מעוצבים. גם גאדג'טים למטבח כמו מכסה סיר אוניברסאלי אטום, קולפני ירקות שונים, משפך מתקפל או מסננת שאינה תופסת מקום, ממלכת הסיליקון נמצאת אצלנו. לאחרונה התחלנו לייבא מפבוני גם מכונות לקונדיטוריה כמו מטמפרר שוקולד גיטרות לחיתוך ומכשיר הדקל מכשיר לייצור טרטלטים המייצר 700 יח' בשעה !!!!! בצורות מרהיבות.
הקליקו על הסרטון הבא לצפייה במגוון הציוד המשווק בנסבאד:


טמפרור שוקולד
טמפרור שוקולד נובע מהמילה טמפרטורה, מכיוון שהשוקולד משנה את הטמפרטורה שלו במהלך התהליך. כל השוקולדים הנמצאים בחנויות המוכרות לנו עוברים לרוב טמפרור, מכיוון שכך הוא מחזיק לאורך זמן רב יותר. טמפרור שוקולד הוא תהליך המשפיע על מראה השוקולד ועל המרקם שלו, וכך הוא נהיה יציב לתקופה ארוכה יותר... להמשך הכתבה 

הדרך המופלאה אל השוקולד
גם אתם ראיתם את הסרט "שוקולד" וקינאתם בנערת הכפר הצרפתיה שמכינה פרליני- שוקולד משובחים לכל תושבי הכפר? גם אתם חלמתם לפתוח חנות שוקולד קטנה משלכם או לפחות להפתיע את החברים או את בן/ בת הזוג במגש שוקולדים משובח לרגל יום מיוחד?
עכשיו זו ההזדמנות! כן, גם אתם יכולים להיות שוקולטיירים מקצועיים!  קראו עוד


הכנת שוקולד בשלל צורות וטעמים
חובבי שוקולדים וכל הנגזר מהם? כתבה זו היא במיוחד עבורכם.
כמעט ולא קיימים אנשים שלא אוהבים שוקולד. רובנו הגדול אוכל שוקולד על בסיס יומי. השוקולד מגיע בצורות שונות, טעמים שונים, סוגים שונים ומותאם לכל אחד ואחת... להמשך הכתבהדף מידעאריי
להמשך הכתבה

תבניות שוקופלקס- הדרך המופלאה אל השוקולד

      גם אתם ראיתם את הסרט "שוקולד" וקינאתם בנערת הכפר הצרפתיה שמכינה פרליני- שוקולד משובחים לכל תושבי הכפר? גם אתם חלמתם לפתוח חנות שוקולד קטנה משלכם או ל . . .
להמשך הכתבה

כלים חד פעמיים מהודרים לחג

                          כלים חד-פעמים מהודרים לפסח, לעבור את החג בקלות . . .
להמשך הכתבה

תבנית כתבה למאמר בלי תמונה של עירית

    גם אתם ראיתם את הסרט "שוקולד" וקינאתם בנערת הכפר הצרפתיה שמכינה פרליני- שוקולד משובחים לכל תושבי הכפר? גם אתם חלמתם לפתוח חנות שוקולד קטנה משלכם או לפחות להפתיע את החברים א . . .
להמשך הכתבה

תבנית כתבה למאמר בלי תמונה של עירית

    גם אתם ראיתם את הסרט "שוקולד" וקינאתם בנערת הכפר הצרפתיה שמכינה פרליני- שוקולד משובחים לכל תושבי הכפר? גם אתם חלמתם לפתוח חנות שוקולד קטנה משלכם או לפחות להפתיע את החברים א . . .
להמשך הכתבה

עירית טסט


להמשך הכתבה

0תבנית לאדוה -מאמרים

   גנאש, בלגי וצרפתי - פרלינים מקובל לייחס את שמו המקורי של הפרלין לחייל ודיפלומט צרפתי שהיה בנוסף גם תעשיין סוכר, שמו Marshal du Plessis-Praslin. הפרלינים המוקדמים ביותר, מהמ . . .
להמשך הכתבה

אפיה , מתוקים ושוקולד - לכל מי שאפיה היא העסק שלו או התחביב שלו

ציוד לאפייה, להכנת שוקולד ותבניות סיליקון אוהבים לאפות? אוהבים להכין קינוחים? אצלנו תמצאו מגוון רחב של תבניות סיליקון בשלל צורות ודגמים, תבניות סיליקון מהטובות בעולם תוצרת פבוני איטליה אשר עברו מכוני תקנים בארץ ובעולם. תבניות לתנור ביתי ותבניות לתנורי . . .
להמשך הכתבה

silicon mold

  Welcome to Nesbad's website pastry shop equipment, silicon mold and consumable and disposable tableware Do you too wish to host in style? You've reache . . .
להמשך הכתבה

השף אנטוניו בושור

 אנטוניו בושור  ANTONIO BACHOUR    הוא שף אמריקאי עטור פרסים . בשנת 2011, הוא היה אחד מעשרת השפים הטובים ביותר באמריקה, ולאחר מכן זכה בפרס הצטיינות לשנת 2012 לאפיית עוגות ומאפה  הוא גם שירת  כשופט בתחרות ארה"ב 2013 . . .
להמשך הכתבה